מגזין מוניציפל
 
 
 
   
 
 
 
קיבוצניקים למען החברה
הרשמה לקבלת מגזין מוניציפל
הדואר האדום של מגזין מוניציפל
פרסום ממוקד מטרה
 

דף הבית >  ניהול וקהילה >  קייקי הגושרים חותרים לקידום התיירות בגליל

 
 
קייקי הגושרים חותרים לקידום התיירות בגליל

קייקי מעיין הגושרים מציגה סיפור הצלחה שהחל במספר סירות מתנפחות והפך לאחת מהאטרקציות התיירותיות האהובות והמוכרות ביותר בכל בית בישראל.

אם תשאלו משפחות המטיילות בגליל העליון מה הן תוכניותיהן להיום, "רפטינג" תהיה תשובה שכיחה למדי... פעילות הקייקים בקיבוץ הגושרים החלה בשנת 1993 והפכה עד מהרה לאחת מהאטרקציות התיירותיות המובילות בצפון. מאז ועד היום, מידי שנה, בעונה המתחילה באפריל ומסתיימת באוקטובר, קייקי מעיין הגושרים מציעה ללקוחותיה מגוון חוויות אקסטרים רטובות ומהנות במימיו הקרירים והצלולים של נהר החצבני.

תחילתו של המסע

"המסע של קייקי הגושרים" מספרת אריאלה בדר, מנהלת יח"צ של האתר, "החל כשותפות בין קיבוץ הגושרים וגורם עסקי מכפר בלום, אשר הציעה לקהל המטיילים מסלול רפטינג משפחתי ורגוע באורך
של כחמישה קילומטרים. חמש שנים לאחר מכן רכשנו מקיבוץ מעיין ברוך את זכות השימוש בקטע הנהר המצוי בשטחם - הקטע השוצף והגועש של נהר החצבני ויצרנו מסלול שיט נוסף, המיועד לחובבי אקסטרים".
כיום, רוב פעילותה העסקית של קייקי מעיין הגושרים מבוססת על השכרת 200 קייקים וסירות למטיילים פרטיים ולקבוצות מאורגנות, הנהנים מציוד מתוחזק ובטוח לשימוש, כשכל סירה וקייאק זוכים ל"טסט" שנתי המבטיח את תקינותם המלאה. בנוסף, מפעילה קייקי מעיין הגושרים את החניון הצמוד המיועד לשהיית יום ולילה ומציע לאורחיו מתחם פיינטבול, מסלולי רכיבה על אופנים ועוד.
"כדי לספק מענה לביקושים הקיימים לחבילות תיירות ברחבי הגליל העליון" מציינת אריאלה, "יצרנו שיתופי פעולה פוריים עם מגוון עסקי תיירות מובילים באזור. שיתופי פעולה אלו מאפשרים ללקוחות
קייקי מעיין הגושרים ליהנות מבילוי מהנה במחירים אטרקטיביים ביותר".

קייקי מעיין הגולשים

לאחרונה, השיקה הנהלת קייקי מעיין הגושרים מהלך שיווקי משמעותי, אשר הוביל למהפך אמיתי
בקשר בינה לבין לקוחותיה: אתר אינטרנט מתקדם, שהחליף את האתר הישן והרדום.
האתר החדש מאפשר לקייקי מעיין הגושרים להגיע לכל בית בישראל ולהציע לקהל המשפחות
וחובבי האקסטרים חבילות תיירות אטרקטיביות לבילוי בצפון.
מספר ירמי בן נתן, מנהל שיווק קייקי מעיין הגושרים: "אתר האינטרנט התיירותי שיצרנו, המבוסס על מערכת ה- Bfirst של בי אינטראקטיב, נועד לשרת את לקוחותינו כבר בשלב תכנון החופשה - בטרם יצאו מביתם, בפשטות ובבטיחות מלאה. לדברי ירמי "האתר תוכנן בראייה רחבה, מתוך הבנה כי ההצלחה של קייקי מעיין הגושרים היא חלק בלתי נפרד מההצלחה של תיירני הגליל העליון כולו ולהיפך.
לכן, האתר מאפשר ומעודד את הגולשים ליצור לעצמם חופשה מושלמת המשלבת חדרי אירוח,
פעילויות אקסטרים ואטרקציות תיירותיות בגליל העליון וליהנות משלל הנחות והטבות מיוחדות"
האתר החדש אף הוביל לגידול משמעותי בהיקף התיירות של משפחות וקבוצות בגליל העליון
ובקייקי מעיין הגושרים. מספרת אריאלה: "התגובות החיוביות שקיבלנו מגולשים שהזמינו כרטיסים לקייקי הגושרים ולאטרקציות תיירותיות נוספות באזור באמצעות האתר החדש, הן ההוכחה הטובה ביותר!"
לסיכום, מבשרת אריאלה כי המעמד של קייקי מעיין הגושרים כאטרקציה תיירותית מובילה בגליל העליון עומד לקבל חיזוק משמעותי נוסף... בקרוב ייפתח בצמוד לחניון מעיין הגושרים פארק נופש אשר יציע למבקריו מגוון אפשרויות בילוי, קניות ופנאי, כך שיש למה לחכות.

לאתר קייקי מעיין הגושרים לחץ כאן