מגזין מוניציפל
 
 
 
   
 
 
 
קיבוצניקים למען החברה
הרשמה לקבלת מגזין מוניציפל
הדואר האדום של מגזין מוניציפל
פרסום ממוקד מטרה
 

דף הבית >  ניהול וקהילה >  נקיון משרדים בקיבוצים

 
 
נקיון משרדים בקיבוצים

הקיבוצים הסמוכים לחיפה יכולים ליהנות משירותיה של חברת נקיון משרדים בחיפה ולכך יש יתרונות רבים. מהם  יתרונות אלו ובשביל מה אתם צריכים את זה בכלל? על כך נענה במאמר זה.

חשיבות הנקיון

לסדר ונקיון יש חשיבות מכרעת בכל מקום, בו אנו נמצאים ובמשרד במיוחד. למה? מפני שככל שהסביבה בה אנו שוהים היא נקייה יותר, כך נמנע חשיפה לחיידקים מיותרים. מקומות ציבוריים, ובעיקר אם הם סגורים, חושפים את השוהים בהם לחיידקים רבים, שכל אחד מביא אתו מהמקומות בהם שהה קודם לכן.

במשרד: על אחת כמה וכמה!

המשרד, בהיותו סביבת עבודה, בה שוהה העובד במשך שעות ארוכות בכל יום, צובר בתוכן בכל יום מחדש פסולת רבה בפחי האשפה המשרדיים, כתמי קפה ושאר לכלוכים נפוצים יותר או פחות במהלך עבודה במשרד. לכן, חשוב מאוד לשמור על נקין המשרד והיות שמרבית העובדים לא נוהגים לנקות את המשרד בסוף כל יום עבודה וגם לא אחת לשבוע (הרי לא על כך משלמים להם) ולכן המשרד עלול להישאר מלוכלך ומוזנח.

אז מהו הפתרון?

אז איך אפשר לשמור על משרד נקי אם העובדים בו לא שומרים על נקיונו? ובכן, התשובה היא פשוטה: לשכור את שירותיה של חברת ניקיון משרדים! איזור הצפון מציע למשרדים השונים באיזור, בין אם הם של העיר, של הקיבוץ או של הכפר, חברות שונות, ביניהן ודאי תוכלו למצוא חברת נקיון מומלצת ואף יותר.

למה מחיפה?

אם אתם שואלים את עצמכם למה לבחור חברת ניקיון משרדים בחיפה אם מדובר על קיבוץ מחוץ לחיפה התשובה היא, שחיפה היא עיר מאוד מפותחת מבחינת עסקים ותעשייה ולכן יש בה ביקוש גדול של חברת ניקיון משרדים. היות שכך, גם היצע החברות הוא גדול בהתאם ולכן ניתן למצוא בקלות יחסית חברת ניקיון מומלצת ומקצועית.

יתרונות הקיבוץ

לקיבוץ יש יתרונות רבים וביניהם גם בנושא של נקיון משרדים. לדוגמה, בדרך כלל מדובר על משרדים קטנים אך רבים, הממוקמים באותו האיזור. היות שכך, הקיבוץ יכול לשלם עבור עבודה מרוכזת בכל משרדי הקיבוץ וליהנות ממחירים נמוכים ביחס למשרד פרטי ובודד.

כיצד לבחור חברת נקיון משרדים?

אם החלטתם לשכור את השירות של חברה המתמחה ב- ניקיון משרדים, חשוב לבדוק שהיא אכן חברת נקיון מומלצת ולכן כדאי לשאול ולבדוק את ההמלצות של כל חברה פוטנציאלית. יחד עם זאת, ההמלצות יכולות להיות פחות רלוונטיות עבורכם ולכן מומלץ לבדוק אותן היטב לפני קבלת ההחלטה.

עוד תהליך סינון

מלבד ההמלצות שתקבלו על החברות השונות, חשוב שתבדקו אותן גם בעצמכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי ביצוע ריאיון טלפוני עם נציגי החברה, אותו מומלץ לעשות לאחר בירור עם עצמכם לגבי הדברים החשובים לכם בשירות. לדוגמה, אם חשוב לכם שהחברה תשלם את תשלומי הביטוח הלאומי לעובדים, כדאי להעלות זאת. אם חשוב לכם שהחברה תדאג להסעת העובדים אל ומן הקיבוץ, חשוב להעלות גם את הנושא הזה וכך הלאה.

לאחר הבחירה

בתחילת העבודה עם חברת נקיון משרדים כזו או אחרת חשוב להסביר באופן הברור ביותר מהן הציפיות שלכם ומהי רמת הנקיון, לה אתם מצפים מהם. לדוגמה, אם במשרד מסוים תרצו שינקו גם את המדפים ובמשרד אחר לא, יש לשוחח על כך מראש ולהגדיר את הבקשות שלכם. כמו כן, חשוב לאפשר לעובדי הנקיון את התנאים הדרושים להם. לדוגמה, אם דרוש ציוד מיוחד או חומרי ניקוי מיוחדים, חשוב לספק אותם ולאפשר להם לעשות את עבודתם.