מגזין מוניציפל
 
 
 
   
 
 
 
קיבוצניקים למען החברה
הרשמה לקבלת מגזין מוניציפל
הדואר האדום של מגזין מוניציפל
פרסום ממוקד מטרה
 

דף הבית >  ניהול, כלכלה,בריאות, משפט וקהילה >  שיווק דיגיטלי לעסקים בקיבוץ

 
 
שיווק דיגיטלי לעסקים בקיבוץ

מהו שיווק דיגיטלי? למי הוא מתאים? ואיך הוא בכלל עובד? פה תוכלו לקבל את כל התשובות לשאלות אלו ועוד.מהו שיווק דיגיטלי? למי הוא מתאים? ואיך הוא בכלל עובד? פה תוכלו לקבל את כל התשובות לשאלות אלו ועוד.

שיווק דיגיטלי לעסקים – מהו?

שיווק דיגיטלי לעסקים ה בימינו. אמנם הוא דורש לא מעט השקעה של זמן, כסף או שניהם גם יחד, אבל התוצאות ניכרות לעין ולתזרים בתוך זמן קצר יחסית. השיווק הדיגיטלי הוא שם כולל לשימוש באמצעי המדיה השונים, המהווים כלים שיווקיים עיקריים בימינו.וא אמצעי השיווק היעיל ביותר למנהלים בכירים

ייחודיות התקופה שלנו

איך שלא נסתכל על זה, אנו חיים בתקופה דיגיטלית. אפילו בקיבוץ הכל מתנהל היום דרך האינטרנט, החל ברכישות מקוונות, העברת מסרים ואף הכרויות ושמירה על קשרים ישנים. כך גם לגבי פרסום ושיווק. כיום, עסק שאין לו אתר משול לחנות ללא חלון ראווה והוא לא יוכל להציע את מרכולתו וליידע את קהל היעד על קיומו.

כיום, אחוז גבוה מהצריכה של כל משק בית, עסקים, ואפילו משקים חקלאיים בקיבוץ נעשה דרך רשת האינטרנט וכך גם לגבי סקרי שוק. הקלות הכרוכה ביכולת לקבל את המידע הרצוי בכל זמן ומכל מקום, מעודדת את הצרכנים לבחור את המוצרים והשירותים שלהם באופן מקוון וזהו היתרון המשמעותי ביותר של שיווק דיגיטלי לעסקים

דרכי שיווק

כבר הזכרנו את נושא האתר האינטרנטי, אך חשוב להבין, שלא די בזה! בשל ריבוי האתרים ברשת, חשוב גם לקדם את האתר במנועי החיפוש וכך להגיע לחשיפה גדולה יותר של האתר לקהל היעד. בנוסף, חשוב גם להופיע ברשתות החברתיות הרלוונטיות וגם להזכיר למתעניינים וללקוחות העבר באמצעות ניוזלטרים.

קידום במנועי החיפוש

קידום אתר במנועי החיפוש יכול להיעשות בשתי דרכים: קידום ממומן בגוגל וקידום אורגני. הקידום הממומן נעשה על ידי תשלום למנועי החיפוש עבור קידום האתר בהתאם למילות מפתח נבחרות. קידום אתרים אורגני נעשה על ידי כתיבת תכנים רלוונטיים ובניית קישורים מתאימים בהתאם למילות המפתח, אותם יזהו מנועי החיפוש ויבחרו לקדם את האתר שלכם לעומת אתרים מתחרים.

רשתות חברתיות

למי מאתנו אין פרופיל בפייסבוק? מי לא נחשף לתמונות כאלו ואחרות באינסטגרם? שיווק ברשתות חברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי הקהילה והרגלי הצריכה שלנו והן לוקחות חלק נכבד בשגרת יומנו. בסופו של יום, כולנו צרכנים של מוצרים ושירותים שונים, אליהם אנחנו נחשפים באופן קבוע בטלוויזיה, ברדיו וכמובן – גם ברשתות החברתיות השונות. זוהי אחת הסיבות לכך, שעסקים רבים וגם ענפים שונים בקיבוץ בוחרים לשווק את עצמם ברשתות אלו ולכן זוהי גם אחת הדרכים היעילות ביותר לביצוע שיווק דיגיטלי לעסקים.

דיוור

בין אם אתם מציעים שירות או מוצר, השאיפה היא שלקוחות העבר שלכם יחזרו אליכם ואף יפנו אליכם את מכריהם. אך כדי שיוכלו לעשות זאת, הם צריכים לזכור מה אתם מציעים ועד כמה הם היו מרוצים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות ניוזלטרים, בהם תוכלו לעדכן אותם לגבי החידושים של העסק, להזמין אותם לאירועי השקה, לעדכן אותם במבצעים ולא פחות חשוב מכך – להזכיר להם את העסק ואת מה שיש לו להציע להם.

השקעה שמחזירה את עצמה

בין אם אתם זקוקים לשירות של שיווק דיגיטלי לעסקים מתחילים או קיימים, לעסקים גדולים או קטנים, חשוב שתתנו למקצוענים לעשות זאת בשבילכם! חברת B2W עוסקת בתחום שיווק דיגיטלי לעסקים כבר שנים רבות ואנו מעסיקים אנשי מקצוע מכל התחומים, על מנת שנוכל לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אנו מאמינים, שרק כך נוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.