מגזין מוניציפל
 
 
 
   
 
 
 
קיבוצניקים למען החברה
הרשמה לקבלת מגזין מוניציפל
הדואר האדום של מגזין מוניציפל
פרסום ממוקד מטרה
 

דף הבית >  ניהול וקהילה >  שדרוג מערכות השירותים בקיבוצים

 
 
שדרוג מערכות השירותים בקיבוצים

יום עיון בנושא שדרוג מערכות השירותים בקיבוצים באמצעות "אמנת שירות". 


שיפור איכות החיים בקיבוץ מהווה יעד חשוב לכל הנהלת קהילה. אחד הפרמטרים העיקריים המשפיעים על איכות החיים בקיבוץ, הינו רמת שביעות הרצון של החברים משרותי הקהילה הניתנים להם ע"י ממלאי התפקידים ונותני השירותים.

כדי להשיג רמת שירותים גבוהה, נדרשת הנהלת הקהילה יחד עם נותני השרות ליצור "אמנת שרות" המבטאת את המחויבות של נותני השירות ואת תחומי האחריות של הקיבוץ במתן השרות.

יום עיון בנושא זה הפונה למנהלי קהילה ומרכזי ענפי השירות בקיבוצים, יתקיים החודש בבית התנועה הקיבוצית בתל אביב (רחוב לאונרדו דה וינצי 13).

בין המשתתפים אפשר למצוא את אוולין רותם, מומחית בניהול קשרי ושירות לקוחות ויועצת ארגונית וגם את אבי מזרחי יועץ ארגוני ומומחה בתחום התעשייה והניהול. השניים יעלו את הנושא של יצירת אמנת שרות בקיבוצים כמפתח לשירות יעיל ומקצועי המסוגל לספק את שיבעות רצון חברי הקיבוץ.

ניתן גם ללמוד מניסיונה של עידית דקל, מנהלת קהילה מקיבוץ נתיב הל"ה, שתספר על יישום אמנת שרות בקיבוץ, התהליך ומסקנות ראשוניות.

אבי אמיתי, מומחה לפיתוח כלים ומטודולוגיות אינטרנטיות לשרות קהילות בקיבוצים, יעביר הרצאה בנושא אמנת שרות בקיבוץ וייעול תהליכים בעידן תקשורת האינטרנט.

לפרטים נוספים אודות יום העיון אנא פנו לדף הצור קשר.